Lamtumirë Chelsea (Foto)

Cesc Fabregas pritet të largohet nga Chelsea në fund të këtij edicioni
E ardhmja e Cesc Fabregasit është larg Chelseat, pasi lojtari po luan shumë pak nën drejtimin e trajnerit italian, Antonio Contes.

Sipas beIN Sport, Milan dhe Marseille do të tentojnë transferimin e katalunasit gjatë kësaj vere. /Express/

 

12_1493650738-6091221