Kryetari i Lirisë thotë që Llapi fitoi me gjyqtarë, shikoni si i kundërpërgjigjet Batatina (VIDEO)

Kryetari i Lirisë, Mirsad Çollaku dhe trajneri i Llapit, Tahir Batatina, kanë qenë të ftuar në emisionin “Arena” në Tribuna Channel.

Numri një i prizrenasve tha që Llapi fitoi me ndihmën e gjyqtarit në çerekfinalen e Kupës, ndërsa Batatina iu kundërpërgjigj duke theksuar që skuadra e tij është disa nivele më lart se ajo e prizrenasve.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme prej minutës 04:55.