Juventus trefishon epërsinë

Juventusi ka arritur të shënoj golin e tretë.

Juventusi ka trefishur epërsinë ndaj skuadrës së Reali në ndeshjen e dytë çerekfinale përmes lojtarit Matuidi

Ky gol rritë edhe dërgon ndeshjen në vazhdime, por ka ende kohë dhe Juventus mund të tentojë të kualifikohet në 90 minuta.