Juventus – Milan, ia del Cristiano Ronaldo

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Juventusit dhe Milanit

Cristiano Ronaldo, që ishte në dyshim, është titullar për “Zonjën e Vjetër”, ashtu si Mathijas De Ligt.

Ronaldo starton në sulm me Higuainin.

Kurse për Milanin rikthehet në formacionin startues, Suso, që në sulm luan me Piatek dhe Hakan Çalhanoğlu.

Juventus:

Milan: