Joshua e nis frikshëm, Andy Ruiz pëson çarje

Ka përfunduar raundi i parë mes Anthony Joshuas dhe Andy Ruiz Jr.

Boksieri britanik e ka nisur në mënyrë fantastike fillimin e meçit.

Një goditje e fortë nga ai i shkaktoi çarje boksierit meksikano-amerikan, i cili tani ka gjakderdhje.