Ja se si do të duket stadiumi i ri i Kombëtares shqiptare (FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka postuar një foto në rrjetin social Twitter, ku ka treguar se si do të duket stadiumi i ri i Kombëtares shqiptare që do të rinovohet në Shkodër, transmeton Gazeta Tribuna.

“Gjithçka gati per kantierin e ndertimit te shtepise tjeter te kuqezinjve ne Shkoder #NdryshimeReale#Drejtimiiduhur”, ka shkruar Edi Rama në Twitter.

Stadiumi “Loro Boriqi” në Shkodër do të rinovohet dhe aty do t’i luaj ndeshjet Kombëtarja shqiptare./Gazeta Tribuna/