Ja çfarë i premtoi Bach-Jahjagës

Presidenti i KON-it, Thomas Bach sot dhe nesër do të qëndroi në Prishtinë.

Bach sot është takuar edhe me presidenten Atifete Jahjaga, ndërsa ai I ka premtuar kësaj të fundit se në rast se Kosova fiton medalje në Lojërat Olimpike do t`ia dorëzojë personalisht Jahjagës, transmeton GazetaTribuna.

Bach sot u takua me kryeministrin Mustafa dhe kryetarin e KOK-ut, Besim Hasanin./GazetaTribuna/