Ismajli: Ndjenja të përziera të luash ndaj Kosovës

Kombëtarja Shqiptare e ka fituar miqësoren vëllazërore ndaj Kosovës me rezultat 2:1.

Bekim Balaj (’31) dhe Myrtu Uzuni (’65) i realizuan sot golat e fitores për skuadrën e Edi Rejës.

Pas ndeshjes, mbrojtësi i Shqipërisë, ish-kapiteni i Kosovës U21 e komentoi ndeshjen e sotme.

“Tani situata ime është e mirë, e rëndësishme është se jam rikthyer të luaj”, deklaroi Ismajli në “TVSH”

“Janë ndjenja të përziera të luaj ndaj Kosovës, kjo ndeshje na shërbeu për këta djem të rinj”.