Interi ëndërron Di Marian dhe Mertens

La Gazzetta dello Sport e hap gazetën në faqen e parë me titullin “Supermercato Inter“.

Një gjë është e sigurt, nerazzurrit do të jenë të frikshëm në sezonin e ri, e gjitha kjo pasi investimet në klub do të jenë të mëdha.

Suning tashmë ka filluar punën dhe ëndërrojnë të sjellin në Milano, Angel Di Maria dhe Dries Mertens.

Emra tjerë janë Kevin Strootman i Romës dhe Domenico Berardi i Sassuolos.

Por, jo vetëm, ka dhe shumë emra tjerë që janë në radarin e Stefano Piolit. /Telegrafi/