Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit londinez West Ham – Arsenal.

Të dyja ekipet kanë përjetuar formë katastrofale, sidomos në ndeshjet e fundit dhe nuk janë në pozitë të volitshme në tabelë.

Ndeshja fillon në orën 21:00, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja ekipeve.  

West Ham

Arsenal