Formacionet zyrtare: Spanjë – Gjermani

Spanjë – Gjermani do të jetë sfidë për vendin e parë në grupin 4 në Ligën A në Ligën e Kombeve.

 

Kjo ndeshje derbi mes Spanjës dhe Gjermanisë fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare: Spanjë – Gjermani