Formacionet zyrtare: Gjermani – Argjentinë

 

Ndeshjet e kombëtarëve sjellin një super përballje mes Kombëtares së Gjermanisë dhe asaj të Argjentinës.

Me fillim nga ora 20:45, në stadiumin ‘Signal Iduna Park’ në Dortmund, Gjermania pret Argjentinën.

Formacionet zyrtare:

Gjermania:

Argjentina: Marchesin; Foyth, Otamendi, Rojo, Tagliafico; Paredes, Pereyra, De Paul; Dybala, Correa, Lautaro Martinez.