Formacionet e gjysmëfinales në Carabao Cup: Chelsea – Arsenal

Mediat angleze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin në Stamford Bridge.

Chelsea dhe Arsenal takohen sonte në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Carabao Cup.

Mediat angleze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin në Stamford Bridge.

Chelsea: Caballero, Azpilicueta, Rudiger, Cahill, Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Alonso, Hazard, Morata.

Arsenal:  Ospina, Chambers, Mertesacker, Holding, Bellerin, Wilshere, Xhaka, Maitland-Niles, Sanchez, Welbeck, Lacazette