Flamuri shqiptar në mes të “Allianz Arenas” (Video+Foto)

Mbrëmë në ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinale të Champions Ligës mes Bayernit dhe Portos, nuk mungoi as flamuri shqiptar.

Florim Gashi na ka dërguar materialin ku shihet ai dhe disa tifoz të tjerë duke e vendosur flamurin shqiptars në “Allianz Arena”, transmeton GazetaTribuna.

Në videot dhe fotot  e dërguara shihen ky grup i tifozëve shqiptar teksa përkrahin Bayernin duke kënduar së bashku me tifozët, por pa harruar të tregojnë se nga janë përmes flamurit dhe simboleve të tjera kombëtare./GazetaTribuna/

Florim Florim1 Florim2 Florim3