Ëndrra e Ronaldos

Ish-futbollisti brazilian Ronaldo, ka dhënë një deklaratë teje interesant në lidhje me Cristano Ronaldon dhe Lionel Messin.

Fenomeni brazilian ka thënë se do të dëshironte të luante përkrahë yllit portugez Ronaldo.

Se do të mund të luaja diku në ditët e sotme? Unë do të dëshiroja të luaja me Ronaldon. Nuk është e mundur, por do ishte spektakolare”, deklaroi Ronaldo.

Ndryshe sipas fenomenti brazilian, titulli në La Liga do të vendoset për një fije floku krejt në fund.