Dani Alves kryen vizitat mjekësore te skuadra e madhe evropiane

PSG është gati për të mbyllur marrëveshjen me anësorin e Juventusit, Dani Alves.

Braziliani është në Paris dhe pritet t’i kryej vizitat mjekësore në një nga klinikat private.

Alves do të transferohet te skuadra e Emery si futbollist i lirë pasi mbylli kontratën me Juventusin