Bonucci me numër special të fanellës në Milan (FOTO)

Leonardo Bonucci do ta veshë numrin e tij të zakonshëm 19 edhe te skuadra e tij e re, Milan.

Tifozët e Milanit tashmë kanë shtypur fanellat me emrin dhe numrin 19 të Leonardo Bonuccit.