Bayern Munich 3:2 Paderborn – notat e lojtarëve

Bayern Munich ka shënuar fitore kundër skuadrës së Paderborn.

 

Bavarezët kanë marrë fitore mjaft të mundimshme, por me rëndësi të madhe, pasi ruajnë kreun e tabelës së paku edhe për këtë xhiro.

Heroi i këtij takimi ishte Robert Lewandowski, i cili u vlerësua me notën më të lartë nga ‘WhoScored’.

Vlerësim të lartë pati edhe për Serge Gnabry, i cili shënoi gol dhe regjistroi dy asistime.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell vlerësimet për të gjithë lojtarët që u aktivizuan në këtë ndeshje.