Balotelli humb fillim e takimit sepse nuk arriti t’i lidhë këpucët sportive (Video)

Nice barazoi ndaj Nantes me rezultat 1-1 në Ligue 1.

Golin për Nicen e shënoi Jean Michael Seri në minutën e 28-të pas asistimit nga Younes Belhanda.

Mario Balotelli ishte në formacionin startues, por nuk luajti në dy minutat e parë.

E gjitha kjo pasi italiani nuk arriti t’i lidhë këpucët sportive dhe kështu humbi fillimin e takimit. /Telegrafi.

https://youtu.be/G0LxcVPBWVM