Atmosferë fantastike (VIDEO)

Skuadra e Sigal Prishtinës së bashku me trofeun e Ligës Ballkanike, festuan në sheshin ‘Zahir Pajaziti’, me tifozët Plisat dhe qytetarët e kryeqytetit të cilët ishin mbledhur për të pritur heronjtë e tyre.

Në një atmosferë fantastike të krijuar në shesh tifozët së bashku me lojtarët festuan triumfin në Ligën Ballkanike.