Shqip English
Në numrin e ri të Gazetës Tribuna:

Vesa dhe Big Basta për festa në...

17:00 / E hënë, 06 Janar 2014
0

Çifti Big Basta dhe Vesa Luma kanë zgjedhur të festojnë festat e fundvitit në kryeqytetin e Çekisë, Pragë.

Në rrjetin social Instagram, Vesa dhe Big-u kanë qenë tepër aktivë, pasi në çdo moment kanë mdarë me miqtë e tyre fotografi të momenteve të mrekullueshme të ndërrimit të viteve.

Në një prej fotografive Vesa ka bashkangjitur edhe një shkrim në të cilin shprehej entuziaste, pasi përveçse po kënaqej edhe po punonte në të njëjtën kohë.

Nuk dimë nëse Big-u dhe Vesa kanë ndonjë projekt të ri kënge për ta hedhur në treg së shpejti, apo kanë performuar natën e ndërrimit të viteve në Pragë.

Ajo që është më e rëndësishmë është fakti që këngëtarët janë argëtuar dhe janë relaksuar nga ky udhëtim dhe këtë e shohim edhe në fytyrat e tyre të buzëqeshura. Të dy nuk kanë haruar të urojnë fansat e tyre dhe të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri. 

Komento:

VËREJTJE: Gazeta Tribuna mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nga Rubrika
Ballina e Gazetës 22 Tetor 2014
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Email: [email protected] Marketing: [email protected]
Telefon: 038 227 138 / 045 519 819 Marketing: 038 223 204 / 045 555 881
© Copyright 2014 - Gazeta Tribuna. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Site by Kreatoda