Shqip English

Bieber shtrohet në spital (Video)

21:00 / E premte, 08 Mars 2013
0

Një problem i vogël në rrugët e frymëmarrjes ka bërë që koncerti i idhulli i adoleshentëve, Justin Bieber të mos shkonte ashtu siç dukej.

Justin është ‘zhdukur’ për 15 minuta nga skena pasi nuk është ndjerë mirë gjatë koncertit të tij.

Megjithëse pas koncertit ai u shtrua në spital, menaxheri i Bieber ka qetësuar fansat, duke thënë se i dashuri i këngëtares Selena Gomez është shumë mirë dhe së shpejti do të vazhdoj me koncertet e tij anembanë botës.

 

 

Komento:

VËREJTJE: Gazeta Tribuna mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nga Rubrika
Ballina e Gazetës 30 Tetor 2014
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Email: [email protected] Marketing: [email protected]
Telefon: 038 227 138 / 045 519 819 Marketing: 038 223 204 / 045 555 881
© Copyright 2014 - Gazeta Tribuna. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Site by Kreatoda