Shqip English
Në numrin e ri të Gazetës Tribuna:

Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Kim Kardashian? (Foto)

12:21 / E diel, 10 Nëntor 2013
0

Ylli televiziv Kim Kardashian më parë ka mohuar në mënyrë absolute të ketë bërë ndonjë ndërhyje kirurgjikale në fytyrën e saj. Ajo ka pohuar vetëm se ka tentuar të përdorë botoks. Por fytyra e Kim duket se nuk i ndjen vitet që kalojnë. Ajo shfaqet gjithnjë e më e re, më e freskët dhe më e lëmuar. Ajo është fotografuar gjatë një darke me mikeshat e saj ku është dukur mahnitshme.

Fytyra e bukuroshes Kardashian dukej perfekte, pa asnjë shenjë. Ajo që bie në sy janë buzët e mamsë së re, të cilat i ka më të fryra dhe më të plota. Ndryshimi i Kim vihet re fare qartë po të krahasojmë foto të viteve të kaluara ku ajo edhe pse më e vogël në moshë shfaqet ndryshe.

Pas lindjes së vogëlushes North ajo ka rritur të rikthejë në formë linjat e saj dhe duket tepër seksi. 

 

 

Komento:

VËREJTJE: Gazeta Tribuna mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nga Rubrika
Ballina e Gazetës 30 Tetor 2014
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Email: [email protected] Marketing: [email protected]
Telefon: 038 227 138 / 045 519 819 Marketing: 038 223 204 / 045 555 881
© Copyright 2014 - Gazeta Tribuna. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Site by Kreatoda