Shqip English

‘Luzja" e Portokallisë dhe i dashuri ‘harbohen’ në Jalë

12:45 / E diel, 25 Gusht 2013
0

Renada Caci, apo ‘Luzja’ e “Portokallisë” siç e njohim të gjithë, ka ofruar një show të paparë për të gjithë pushuesit e Jalës, së bashku me të dashurin e saj, balerinin Klinton Zeqiraj.

Dy të dashuruarit, pa e vrarë mendjen për sytë që i shihnin të habitur, kanë hipur në një prej tavolinave të larta të ‘beach bar’-it ku po kalonin paraditen, duke bërë një performancë të ‘çmendur’ për të gjithë të pranishmit.

Këto janë pushimet e para në çift për dy të rinjtë, ndaj dhe po i shijojnë pa e vrarë mendjen për askënd. Lidhja e tyre u komentua gjatë në media, por të dy kanë deklaruar se ndihen shumë mirë me njëri-tjetrin.(/Bluetooth)
 

Komento:

VËREJTJE: Gazeta Tribuna mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nga Rubrika
Ballina e Gazetës 24 Tetor 2014
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Email: [email protected] Marketing: [email protected]
Telefon: 038 227 138 / 045 519 819 Marketing: 038 223 204 / 045 555 881
© Copyright 2014 - Gazeta Tribuna. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Site by Kreatoda