Shqip English
Në numrin e ri të Gazetës Tribuna:

Si do duken pa logo fletëvotimet për zgjedhjet e 3 Nëntorit?

20:52 / E hënë, 02 Shtator 2013
2

Kështu do të duken fletëvotimet në zgjedhjet lokale të 3 Nëntorit. Përveç logos të Komisionit Qendror Zgjedhor, ky dokument, nuk do të ketë asnjë simbol të Republikës së Kosovës.

Vendimi, si transmeton klan kosova, për këtë është marrë ditën e hënë, pas një mbledhje të jashtëzakonshme të KQZ-së. Propozimi ka ardhur nga anëtari i komisionit nga radhët e SLS-së, Goran Zdravkoviq dhe u përkrah nga shumica e anëtarëve, me përjashtim të Vetëvendosjes dhe AKR-së. 

 • presheva

  21:46 / E hënë, 02 Shtator 2013
  te mjere jeni more neve na thojshit pse lapidarin ju shtet edhe po ju cojn ka po dojne ne pe dime se me sebet kemi pune por ju me PDK ma zi se serbe
 • floriani

  21:33 / E hënë, 02 Shtator 2013
  Prap politikajt e Kosoves nuk meten duar thate-ne vend te llogos me rupublika e kosoves ,-asht arrite kompromis ne mes serbeve dhe patrioteve tane-qe te vendoset --shenja--nje filgjan i mbushur me makiato-
Komento:

VËREJTJE: Gazeta Tribuna mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nga Rubrika
Ballina e Gazetës 25 Tetor 2014
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Email: [email protected] Marketing: [email protected]
Telefon: 038 227 138 / 045 519 819 Marketing: 038 223 204 / 045 555 881
© Copyright 2014 - Gazeta Tribuna. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Site by Kreatoda